עלינו, בקטנה

צוות סיגמא השמה מורכב מנשות מקצוע מובילות ואיכותיות שיודעות איך לעבוד - אך גם איך להפוך כל יום עבודה לכיף גדול. אז חשוב שתדעו: לפני שאנחנו מסדרות לכם את הגיוס הכי איכותי בתחום הכספים, אנחנו קודם כל החברות הכי טובות. או אם תעדיפו: GIRL POWER נוסח משאבי אנוש

(SINCE 2011 (AND COUNTING

חברת SIGMA HR הוקמה בעיקר על בסיס האהבה שלנו לאנשים ובנוסף על בסיס השכלה אקדמית, הניסיון והקשרים שצברנו בשני תחומי מפתח: תחום הכספים ותחום משאבי האנוש והגיוס. בתוספת קורטוב משמעותי של אינטואיציה נשית והרצון ליצור חיבורי קריירה איכותיים – הפכנו להיות הבית של ההשמה בתחום הכספים והבכירים. .

ההתמחות שלנו

1. רואי חשבון – ממתמחים ועד סמנכ"לי כספים
2. הנהלת חשבונות
3. מקצועות בתחום הכלכלה
4. מהנדסי תעשיה וניהול
5. משרות בכירים
6. חשבות שכר
7. רילוקיישן בתחום הכספים .

חברת בוטיק עם יכולות על

אנחנו מאושרות להיות חברה המתמחה בתחום הכספים ומאמינות שבמיקוד הזה טמונה ההצלחה שלנו (ושלכם, כמובן). הודות לרישות הרחב שיצרנו והקשרים האישיים והמקצועיים שבנינו לאורך דרכנו המקצועית, הפכנו את SIGMA HR לחברה משמעותית בגיוס והשמה, המתמחה בהשמה למקצועות הכספים עבור החברות המובילות במשק, כמו לחברות פרטיות. כך אתם יכולים ליהנות ממאגר נתונים איכותי וייחודי של טובי המוחות ה'כספיים' בישראל. .

הכי אישי, הכי רחוק.

אנחנו מאמינות בריצה למרחקים ארוכים, ולכן אופי ההשמה שלנו הוא כזה שנמשך הרבה אחרי שהמועמד יושב בנחת בכיסאו המשרדי ונהנה מהשמה מוצלחת. אנחנו מעניקות ליווי מלא לכל חברה ולכל מועמד ושמחות לתת מענה לשאלות ולהיות הכתובת להתייעצויות שונות. לצד זאת, אנחנו מאמינות שבהתאמה המושלמת יש תמהיל מושלם בין מקצועיות לבין אישיות מתאימה, ולכן מקפידות להכיר באופן מקיף את המועמד ואת החברה, כך שההתאמה תהיה כמה שיותר מדויקת ותוביל לחיבור מוצלח וארוך טווח.


לכל אדם יש את המשרה המושלמת עבורו – אנחנו נדאג למצוא אותה!
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.