נוכל לסכם את מכתבי התודה הרבים שלנו כך:

רן סבן, סמנכ"ל כספים

ELCO MEDIA


אני מכיר את חברת סיגמא מהשמה שהיתה לי כמועמד בעבר. כך הכרתי את תהליך הסינון ואת ההקפדה על ההתאמה המושלמת בין מועמד לארגון. לכן, אני ממשיך להיעזר בהם וזוכה לאותה מקצוענות ואמינות בדרך בה הם מלווים מועמדים. אני מצליח לקבל מסיגמא איוש מדויק לתפקידים שאני מגייס, ועובדים שמתקדמים בארגון ופועלים במצויינות ובאנושיות.

שי אמסלם, סמנכ"ל כספים

גולן טלקום בע"מ


אני לא מתפשר על מקצועיות ועל התאמה לתפקיד ולמשימה. כשאני פונה לסיגמא אני יודע שאני אקבל את הטובים ביותר והמתאימים ביותר לכל תפקיד במחלקת כספים וכלכלה לו אני זקוק ובקבועי זמן קצרים ביחס לכל חברת השמה אחרת. כל תפקיד מקבל אצל סיגמא את מירב תשומת הלב, בזכות ההבנה הבסיסית שהשמה מצויינת היא חלק מהדרך של הארגון שלנו להיות הטוב ביותר שהוא יכול להיות.

אבי קורן, מנכ"ל

דוקה בע"מ


  ברצוני להביע את הערכתי לרמת המקצועיות הגבוהה בטיפול בחברתנו. הבנה יסודית של צרכינו כמו גם הקשר המצוין עם המועמדים היו בין הגורמים העיקריים לכך שהוצגו בפנינו מועמדים מהשורה הראשונה. גישתכם בתהליכי הגיוס, החל מהבנת התמונה הכוללת דרך מיון קפדני וליווי רציף שלנו תרמו לייעול וקיצור משך הגיוס ובנוסף כמובן לעובדים חדשים מרוצים. הרבה תודות!

שילה אלון, מנהלת מש"א

מליסרון בע"מ


התחלתי לעבוד עם סיגמא לפני 7 שנים במקום עבודה הקודם ומאז הן מלוות אותי בכל גיוס של אנשי כספים בכירים וזוטרים כאחד. במהלך  14 השנים שלי בעולם משאבי האנוש ובכלל זה גם בעולם הגיוס אני יכולה להעיד בוודאות שסיגמא השמה זה שם נרדף לאיכות. ישנה חשיבה משותפת במהלך כל התהליך עד לגיוס עצמו. ולכן זה ברור שתמיד אקבל קורות חיים אשר מתאימים בדיוק להגדרת תפקיד ול- DNA . בעולם שבו אנו מוצפים בחברות השמה Sigma-HR היא באמת נכס לאנשי משאבי אנוש
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.