מחפשים עבודה בתחום הכספים?
אתם צריכים
חברת השמה בתחום הכספים וזה אומר שאתם בול במקום המתאים.

למצוא עבודה בתחום הכספים זה לא פיקניק, בעצם כמו הרבה דברים בחיים שלנו, ואפילו יותר. אחרי הכל, כשאתם מחפשים עבודה בתחום כזה אתם בוודאי מחפשים משהו מאוד מסוים שיתאים כמו כפפה להשכלה ולניסיון שיש לכם בתחום, ולכן חשוב מאוד שתלוו על ידי (א)נשים שיש להם ידע נרחב וניסיון בתחום של השמה בתחום זה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

אנחנו, הכוח הנשי של סיגמא HR, מתמחות בהשמת עובדים בתחומי הכספים השונים, ביניהם:

כל המשרות שיש לנו להציע הן כאלה שנבדקות אחת אחת על ידינו על מנת להבין בדיוק את הפרמטרים הנדרשים ממי שיאייש אותן. בצורה דומה – אנחנו עורכות שיחות היכרות עם כל אחד ואחת ממחפשי העבודה שפונים אלינו, על מנת להבין בדיוק מה הרקע שלהם ומה הם מחפשים. מכיוון שתחום ההתמחות שלנו כחברת השמה הוא השמה בתחום הכספים, ובזכות הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים – יש בידינו את האפשרות לבצע התאמה מושלמת בין מבקש/ת העבודה לבין המשרה ולאור הפידבקים החיוביים שקיבלנו – כנראה שאנחנו עושות זאת בהצלחה.

אז אם אתם מחפשים עבודה בתחום הכספים ועוד לא מצאתם – אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח למצוא עבורכם את המשרה שמתאימה בדיוק לידע, לניסיון ולהעדפות שלכם.

מחפשים עובדים בתחום הכספים? אנחנו כאן גם עבורכם!

אם יש לכם עסק פעיל או בהקמה אשר מונה מספר עובדים, אתם בוודאי מחפשים גם עובדים בתחום הכספים. מכיוון שתפקידים כאלה דורשים אנשים בעלי יכולות מסוימות ולפעמים אפילו מסוימות מאוד – חשוב מאוד להיעזר בחברת השמה בתחום הכספים. חברת השמה כזאת שפועלת בתחום כבר אי אילו שנים ומנוהלת בידי (א)נשים שמגיעים מהתחום ביחד עם רקע בתחום של משאבי אנוש, תסייע לכם לאתר את האנשים שיתאימו בדיוק.

נעים מאוד – סיגמא HR לשירותכם

אנחנו בסיגמא HR מתמחות בתחום של השמת עובדים בתחומי הכספים השונים, ויש לנו רקע גם בתחום הכספים וגם בתחום של משאבי אנוש. הידע המקצועי והניסיון רב השנים מאפשרים לנו לאתר עבורכם את האנשים שיתאימו בצורה מדויקת למשרה שאתם מעוניינים לאייש. על מנת לעשות זאת אנחנו יושבות אתכם ומגדירות בצורה ברורה את דרישות המשרה הן מבחינת הרקע הנדרש והן מבחינת היקף המשרה ותנאי העבודה. לאחר מכן אנחנו עוברות על כל קורות החיים של מועמדים שיכולים להתאים ושולחות אליכם אך ורק את מי שעונה על רוב הצרכים והדרישות שלכם.

אם אתם מחפשים רואי חשבון, מנהלי חשבונות, מהנדסי תעשייה וניהול, חשבי שכר, ממלאי תפקידים שונים בתחום הכלכלה או אנשים שיאיישו משרות בכירות בתחום הכספים – אנחנו כאן לשירותכם.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח (מאוד!) לעמוד לשירותכם.

 

קליק לשיתוף המשרה:
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.