משרות רילוקיישן

משרות רילוקיישן נשמעות לאנשים רבים כמו חלום - עבודה מכניסה, מגורים נוחים, מישהו אחר שדואג כמעט לכל הצרכים שלכם, העיקר שתבואו לספק את היכולות המקצועיות שלכם.

אתם גם ככה אוהבים את העבודה שלכם ואתם גם טובים בה, אז רילוקיישן נשמע כמו רעיון לא רע בכלל, אבל רגע לפני שאתם אורזים מזוודות ועולים למטוס, אתם צריכים לבדוק לא מעט נושאים, שיקבעו אם החיים שלכם ברילוקיישן באמת יהיו כל מה שחלמתם.

איפה תגורו?

ההנחה הרווחת היא, כי חברה המעסיקה עובדים ברילוקיישן דואגת להם לכל צורך, כולל בית מגורים יוקרתי ומפנק. אבל האמת היא שיש ויש. חברות רבות אכן דואגות לתנאים מפנקים לעובדים שלהן ברילוקיישן אך לא כולן. יש חברות שמשלמות על הדיור, יש כאלה שמשלימות לכם חלק מעלויות שכר דירה דרך המשכורת. יש חברות שמוצאות ומסדרות לכם בית ואילו אחרות לא מתערבות, אלא נותנות לכם להסתדר לבד. בנוסף, חשוב לבדוק אם הבית מרוהט, כמה חדרים יש בו, מה המרחק מהבית למקום העבודה ולמסגרות לימודים עבור הילדים וכן הלאה.

בכל מקרה, חשוב להגיע לרילוקיישן כאשר כבר יש לכם בית מסודר ואתם יודעים עליו הכל.

מענק רילוקיישן

לא כל מעסיק נותן אותו ולכן כדאי לבדוק, כי מדובר על הטבה ממש משתלמת. מענק רילוקיישן מספק לכם את העלויות הנחוצות לצורך הוצאות לתקופה הראשונית שלכם בחו"ל - קניות בסופר, שכר דירה, נסיעות, העברת חפצים לבית החדש, קניית מוצרים נחוצים למעבר ועוד.

מסגרת חינוכית לילדים בחו"ל

שיבוץ ילדים למסגרת חינוכית יכול להיות מורכב אפילו בישראל ולכן – על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על לימודים בארץ זרה. חשוב לבדוק אם בית הספר (או הגן) שנמצא קרוב לבית שלכם, מספק את המסגרת החינוכית הרצויה והמתאימה ביותר לילדים שלכם.

ייתכן כי בית הספר הקרוב לביתכם אינו מציע לימודי מסורת יהודית כמו בישראל ואולי זה חשוב לכם. ייתכן כי האוכלוסייה הדומיננטית בבית הספר אינה בדיוק סוג האוכלוסייה שאתם מעוניינים לחשוף אליה את הילדים שלכם, ייתכן שיש בית ספר מתאים רק במרחק גדול מאזור המגורים וכן הלאה.

בריאות זה הכל

מלבד שיקולים חשובים כמו בית ומסגרת חינוכית, אתם צריכים גם לחשוב על נושא הבריאות. אתם ברילוקיישן, אבל עדיין אזרחים זרים במדינה זרה. אתם צריכים לבדוק איזה כיסוי ביטוחי מעניק מקום העבודה שלכם, אילו ביטוחים נוספים כדאי לכם לרכוש באופן פרטי, מה הביטוחים האלה מעניקים לכם והאם כדאי לעשות גם ביטוח משלים מישראל, ליתר ביטחון.

תעסוקה לשני בני הזוג

במרבית המקרים, משרת רילוקיישן מיועדת רק לאחד מבני הזוג. כך בן/בת הזוג נשאר/ת ללא תעסוקה. זה אולי נשמע כיף, אבל מהר מאוד חוסר מעש יכול להפוך לתסכול, שעמום ואפילו חרדה ודיכאון. לכן חשוב למצוא תעסוקה גם לבן/בת הזוג, בין אם מדובר על משרה בשכר ובין אם מדובר על פרויקט התנדבותי, פתיחת עסק וכן הלאה.

מלבד זאת, זה אולי נשמע לכם טריוויאלי, אבל למעשה, לא כל משרת רילוקיישן יכולה לכסות את ההוצאות של משפחה שלמה באופן בלעדי ולכן, לעיתים חשוב למצוא עבודה מכניסה גם לבן/בת הזוג, כדי לוודא שהמשפחה מקבלת את כל מה שהיא צריכה.

לסיכום:

רילוקיישן יכול להיות חוויה נפלאה לכל המשפחה, אך ללא ספק זוהי חוויה מאתגרת, שכדאי להיערך היטב לקראתה.

חברת סיגמא - Sigma-HR - מציעה בין היתר, גם משרות רילוקיישן איכותיות ואטרקטיביות בארה"ב ואירופה בתחום הפיננסי לישראלים שיש להם כישרון, יכולת והתאמה.

סיגמא מעניקה ליווי מלא לכל חברה ולכל מועמד, פועלת למען התאמה מדויקת, כדי להוביל להצלחה בטווח הארוך.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.