אנחנו וחברים בהגיגים מקצועיים

9 בספטמבר 2021

מהו הגורם למחסור ברואי חשבון וכלכלנים בשוק העבודה?

כל סטודנט לעתיד שואל את עצמו את השאלה המתבקשת ביותר: "האם יש ביקוש בשוק העבודה למקצוע שאותו אני עתיד ללמוד?". הרי כל סטודנט רוצה לדעת שהוא לא הולך לבזבז תקופה ארוכה מחייו על לימודים שבסופו של דבר ישאירו אותו באותה עבודה, באותו סטטוס עם אותו שכר.
4 באוגוסט 2021

עבודה היברידית

העולם של אחרי הקורונה הוא לא אותו עולם של לפני. מעטים התחומים עליהם הקורונה לא השפיעה
11 ביולי 2021
טיפים לפני ראיון עבודה

מנגנוני תגמול לעובדי כספים

כל בעל עסק יודע שחלק גדול מההכנסה שלו מועבר למשכורות העובדים. אם נדבר במספרים, ניתן לומר כי ברוב המקרים, הוצאות על שכר העובדים הן יותר מ- 60% מהכנסות העסק.
23 במאי 2021

משרות רילוקיישן

משרות רבות בתחום הכספים אטרקטיביות מאוד בכל קנה מידה. אלא שההתחלה אינה תמיד כל כך זוהרת – אנשים רבים משקיעים מאמצים אדירים בחיפוש עבודה, ומקומות עבודה מתקשים מאוד למצוא מועמדים באמת מתאימים למשרות. חברות ההשמה בתחומי הכספים והפננסים יכולים להיות להם לעזר.
25 באפריל 2021

השמת בכירים

משרות רבות בתחום הכספים אטרקטיביות מאוד בכל קנה מידה. אלא שההתחלה אינה תמיד כל כך זוהרת – אנשים רבים משקיעים מאמצים אדירים בחיפוש עבודה, ומקומות עבודה מתקשים מאוד למצוא מועמדים באמת מתאימים למשרות. חברות ההשמה בתחומי הכספים והפננסים יכולים להיות להם לעזר.
19 באפריל 2021

גיוס עובדים

מחפשים עובדים בתחום הכספים? אנחנו כאן גם עבורכם! אם יש לכם עסק פעיל או בהקמה אשר מונה מספר עובדים, אתם בוודאי מחפשים גם עובדים בתחום הכספים. מכיוון שתפקידים כאלה דורשים אנשים בעלי יכולות מסוימות ולפעמים אפילו מסוימות מאוד – חשוב מאוד להיעזר בחברת השמה בתחום הכספים. חברת השמה כזאת שפועלת בתחום כבר אי אילו שנים ומנוהלת בידי (א)נשים שמגיעים מהתחום ביחד עם רקע בתחום של משאבי אנוש, תסייע לכם לאתר את האנשים שיתאימו בדיוק.
15 בינואר 2021

הסדר מתחיל בראייה נכונה: למה אתם חייבים רואה חשבון ארגוני בהקדם?

כל ארגון מחזיק ברשימה נכבדת של בעלי תפקידים, מהמנכ"ל עצמו ועל לעובדים זוטרים, המשתייכים למגוון מחלקות. בסך הכל, נראה שהכל עומד במקום, אך עדיין ניתן למצוא ב-2021 ארגונים אשר מעדיפים לחסוך במספר תקנים חשובים, אשר עלולים לעלות להם ביוקר. אחד מאותם התקנים הוא רואה חשבון, ובין אם אתם מעוניינים בגרסא מקומית או רואה חשבון לרילוקיישן – אתם צריכים אחד כזה. למה? התשובות לפניכם.
14 בינואר 2021

האיש מאחורי הכל: מדוע צריך מנהל מחלקה כלכלית לארגון?

23 בדצמבר 2020

לכו על האיכות: מה בעצם מייחד חברת השמה בוטיק?

23 בדצמבר 2020

כל מה שרציתם לדעת על תהליך השמת בכירים בחברות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.