אנחנו וחברים בהגיגים מקצועיים

29 בנובמבר 2020

איך תבצעו נכון הליך של גיוס מנהלת חשבונות?

מנהלת חשבונות הוא ללא ספק אחד התפקידים החשובים בארגון. מדובר בתפקיד חשוב וחיוני לתפקודה התקין של החברה, ועובדה זו נותנת תוקף לסינון הקפדני שמעסיקים עושים בשלבי הגיוס.
29 בנובמבר 2020

הכל על תהליך גיוס עובדים בתחום הפיננסי

חלק בלתי נפרד מכל עסק ומכל חברה הוא העובדים שלה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחום הפיננסי הנחשב לעולם מורכב, עליו נשען לא פעם גורלו ומצבו של העסק. לכן, חשוב שתפקידים אלו ימולאו על ידי האנשים המתאימים ביותר לתפקיד, מה שמצריך מהם להיות מומחים בתחומם ומכם לבחור בהם בקפידה יתרה.
26 באוקטובר 2020

המשרד קרוב – העבודה נעשית מרחוק

במיוחד בתקופה זו שרובנו נמצאים בבית – הבדידות עולה וגואה, תחושת השייכות יורדת, וזה משפיע בעיקר על אורח חיינו המקצועיים. חיי חברה הם אחד הסמלים החשובים, בכל עבודה שהיא. קשרים נרקמים עם העמיתים לעבודה, ספקים, קהילות ועוד. אך עכשיו שמרבית העובדים עברו לעבודה מרחוק דרך הבית, נשאלת השאלה האם ניתן לשלב בין הפן המקצועי לפן החברתי?
26 באוקטובר 2020

הנהלת חשבונות לעסק משמעותה: עסק מסודר ומאורגן

מדוע לשכור או להחזיק שירותי הנהלת חשבונות לעסק? כדי שיהיה לכם סדר. אם יש לכם עסק – קטן, בינוני או גדול - כדאי שתשכירו שירותי הנהלת חשבונות
11 ביוני 2019

האם צריך להילחץ מהלחץ?

קבלו מאמר אורח מרתק ששיתפו איתנו פרופסור שרון טוקר, חברת סגל בתכנית להתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול ע"ש קולר ונילי בן אבי, דוקטורנטית בפקולטה לניהול ע"ש קולר ופסיכולוגית קלינית בהכשרתה.
6 ביוני 2019

ראיונות שעובדים

לק זועק בציפורניים? לא! בגד עם כיתוב חתרני? לא ולא! לקפוץ ישר למים העמוקים ולדבר על שכר? ממש לא! אז מה כן? הו, עכשיו אתם שואלים שאלות נהדרות. ראיון עבודה מעניק חלון הזדמנויות קצר וממוקד
6 ביוני 2019

AGE&WORK

אתם רוצים לעשות שינוי תעסוקתי, הקריירה שבניתם לא ממש מעניקה לכם סיפוק, פיטרו אתכם מהעבודה או שפשוט נמאס לכם לשלוח קורות חיים ולקבל טריקת דלת מהדהדת – הסיטואציות הללו מוכרות לכם?
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.